Darmowa wysyłka tylko DZISIAJ !

Polityka zwrotów

Przyjmujemy zwroty do 30 dni od otrzymania produktu. Wyślij wiadomość na adres contact.iamrebecca@gmail.com, jeśli chcesz umówić się z nami na przesyłkę zwrotną. Upewnij się, że w zamówieniu lub numerze zamówienia podajesz swoje imię i nazwisko / adres e-mail, abyśmy mogli wyszukać i przetworzyć Twoje zamówienie.

Jeśli po naszej stronie wystąpi błąd (zły kolor, zły model itp.) Lub jeśli produkt nie działa prawidłowo, poprawimy go za Ciebie bez dodatkowych kosztów.

Z innego powodu musisz zwrócić produkt i pokryć związane z nim koszty BHP.

Od momentu otrzymania paczki zajmie nam 4-7 dni roboczych przetworzenie zwrotu i zwrócenie pieniędzy.

Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego przedmiotu powiadomimy Cię o zwrocie drogą e-mailową.


Opóźnione lub brakujące zwroty (jeśli dotyczy)

Jeśli otrzymałeś od nas powiadomienie o zwrocie środków, pamiętaj, że przetworzenie zwrotu przez bank może zająć 5–10 dni roboczych.
Jeśli po tym czasie nadal nie widzisz zwrotu pieniędzy, wyślij nam wiadomość e-mail na adres contact.iamrebecca@gmail.com, a my możemy dla Ciebie sprawdzić po naszej stronie.

Anulowanie / zmiany zamówienia

Jeśli chcesz anulować / zmienić zamówienie, możesz to zrobić, pod warunkiem, że zamówienie nie zostało jeszcze wysłane. Jeśli przedmiot, który chcesz anulować / zmienić, został wysłany, zamówienia nie można anulować ani zmienić. Możesz jednak zwrócić przedmiot, aby otrzymać zwrot pieniędzy, gdy tylko zostanie dostarczony.

Większość zamówień jest wysyłana w ciągu 24-48 godzin od złożenia.

Jeśli chcesz zmienić lub anulować zamówienie, skontaktuj się z nami niezwłocznie: contact.iamrebecca@gmail.com.

Należy również pamiętać, że nie możemy dodawać dodatkowych produktów do Twojego zamówienia, ponieważ nasz system nie pozwala nam samodzielnie obciążać Twojej metody płatności. W tym celu musisz złożyć dodatkowe zamówienie. Przepraszam za niedogodności.